Kaip vertinate mobiliąją programėlę „Rapsai.LT technologijos“?

2016-11-30

Balandžio viduryje žemdirbiams pristatėme mobiliąją programėlę (APP) "Rapsai.LT technologijos”. Programėlė „Rapsai.LT technologijos greitai išpopuliarėjo. Jau pirmomis savaitėmis ją kasdien iš „Google Play“ parduotuvės nemokamai atsisiųsdavo šimtai naudotojų. Taigi, šiandien jau turime per 2300 jos naudotojų. Dabar APP pritaikyta “Android” (atsisiunčiama iš „Google Play“ programėlių parduotuvės) ir iOS (Apple įrenginių) (taip pat nemokamai atsisiunčiama iš „App Store“ programėlių parduotuvės) operacinėms sistemoms.

Tad, galime pasidžiaugti, kad jau užauginome pirmąjį javų ir rapsų derlių išmaniai ir tam padėjo mobilioji programėlė „Rapsai.LT technologijos“. Kaip ir žadėjome programėlę pristatydami pavasarį, ji bus papildoma ir tobulinama. Kviečiame ir jus – žemdirbius, išbandžiusius ir naudojančius apps`ą „Rapsai.LT technologijos“ pabūti jo kūrėjais. Mums įdomi Jūsų (kaip naudotojų) asmeninė nuomonė apie šią mobiliąją aplikaciją. Dalyvaukite APKLAUSOJE, kurios klausimus rasite čia: www.manoapklausa.lt/apklausa/844234399/. Atsakyti į juos užtruksite vos kelias minutes. Tačiau apklausos rezultatai labai svarbūs - jie padės tobulinti programėlę “Rapsai.LT technologijos” ir ją dar labiau pritaikyti jūsų, žemdirbių, reikmėms. Kartu kurkime ir tobulinkime mobiliąją programėlę “Rapsai.LT technologijos”!

“Rapsai.LT technologijos” – pirmoji tokio pobūdžio lietuviška, AB „Linas Agro“ specialistų sukurta, programėlė, skirta augalininkystės ūkiams. Programėlėje pateikiamos javų ir rapsų pasėlių priežiūros darbų rekomendacijos, aktualijos, grūdų ir rapsų rinkos trumpos apžvalgos, yra sėklų normų ir kitos skaičiuoklės, kuriomis pasinaudojus galima įvertinti ūkio konkretaus pasėlio būklę.

Dėkojame už Jūsų nuomonę, išreikštą apklausos anketoje! 

AB „Linas Agro“ specialistų komanda