Mobilioji programėlė "Rapsai.LT technologijos" plečia naudotojų ratą

2016-08-12

Balandžio viduryje pradėjusi veikti mobilioji programėlė "Rapsai.LT technologijos" greitai išpopuliarėjo. Per tris mėnesius jos naudotojų skaičius pasiekė net 2 tūkst. Kol kas tai yra tik tie, kurie naudojasi "Android" operacines sistemas turinčiais išmaniaisiais mobiliaisiais telefonais.

Nuo šios dienos apps`ą "Rapsai.LT technologijos" iš internetinės aplikacijų parduotuvės "App Store" jau gali parsisiųsti ir "Apple" operacines sistemas iOS naudojančių telefonų ("iPhone") savininkai.

Rapsai.lt iOs

Aplikacija "Rapsai.LT technologijos" jau naudojasi ūkininkai iš visų žemdirbiškų šalies rajonų. O daugiausiai naudotojų dabar yra Panevėžio, Akmenės, Radviliškio, Kėdainių, Šakių, Raseinių, Joniškio, Vilkaviškio, Alytaus, Kauno, Biržų rajonuose.

Vienas jų - Pakruojo rajono ūkininkas Gintaras Kaupas, aplikacija besinaudojantis du mėnesius. "Esu AB "Linas Agro" klientas. Parsisiunčiau ir programėlę "Rapsai.Lt technologijos". Ją pasižiūriu bent kelis kartus per savaitę. Dažniausiai domiuosi technologijomis - skaitau darbų rekomendacijas, nes ūkyje auginame rapsus, kviečius, miežius, pupas. Dar patinka, kad nuolat ateina aktualios žinutės. Taip pat pasižiūrime orų prognozes, nes jos labai svarbios planuojant darbus laukuose", - sako G. Kaupas. Jis prisipažįsta, kad kol kas dar neišbandė programėlėje esančių skaičiuoklių. Nuėmęs šių metų derlių, prieš rudens sėją ūkininkas ketina pasiskaičiuoti javų ar rapsų sėklų normas, pasinaudodamas programėlėje esančiomis skaičiuoklėmis.

"Rapsai.LT technologijos" yra mobilioji programėlė, kurioje realiu kalendoriniu laiku pristatomos javų ir rapsų auginimo technologijos su tolesnės augalų priežiūros rekomendacijomis, atsižvelgiant į faktinę pasėlių būklę. Sukurtos auginimo technologijos 12-ai populiariausių augalų rūšių: žieminiams kviečiams, kvietrugiams, rugiams, miežiams ir rapsams, vasariniams kviečiams, miežiams, kvietrugiams ir rapsams, taip pat žirniams, pupoms bei kukurūzams. Veikia įvairios pasėlių būklę įvertinti padedančios skaičiuoklės, taip pat galima apskaičiuoti kiekvienos rūšies augalų sėklos normą bei prognozuojamą derlingumą. Be to, mobiliosios aplikacijos naudotojai nuolat gauna "karštąsias" naujienas, aktualias rekomendacijas ar technologijų sprendimus, atsižvelgiant į to meto pasėlių būklę. Visa tai leidžia objektyviau įvertinti auginamus pasėlius, pasirinkti tinkamiausią tolesnę priežiūrą, siekiant planuojamo derlingumo.

Ši mobilioji aplikacija yra unikalus, pirmasis tokio pobūdžio Lietuvoje AB "Linas Agro" specialistų sukurtas produktas. Programėlė "Rapsai.LT technologijos" skirta kiekvienam ūkininkui, taikančiam šiuolaikines agrotechnologijas, besidominčiam naujovėmis ir naudojančiam modernias komunikacijos priemones - išmaniuosius telefonus. Ji yra nemokama. Mobilioji programėlė "Rapsai.LT technologijos" nuolatos yra atnaujinama, tobulinama ir papildoma.

Netrukus prasidės žieminių javų ir rapsų sėja būsimų metų derliui. Pradėkite ją išmaniai - jeigu savo išmaniajame telefone dar neturite programėlės "Rapsai.LT technologijos", bet kuriuo metu ją galite nemokamai parsisiųsti iš "Google Play" ("Android" operacinė sistema) arba "App Store" (iOS operacinė sistema) internetinių aplikacijų parduotuvių.   

 

AB "Linas Agro" informacija