Slapukai ir lankomumas

1. AB „Linas Agro“ naudoja slapukus (angl. cookies) savo tinklapyje www.rapsai.lt. Slapukai yra mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų interneto tinklo naršyklę ir saugomos kompiuterio kietajame diske. Slapukai perkeliami į kompiuterį pirmą kartą apsilankius tinklapyje ir vėliau naudojami Jūsų kompiuterio identifikavimui, kad palengvinti Jūsų prieigą prie šio tinklapio bei jame esančios informacijos. Naudodamiesi tinklapiu Jūs sutinkate su šiomis slapukų naudojimo taisyklėmis.

2. Jeigu NESUTINKATE, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti Jūsų naršymo tinklapyje spartą, apriboti tam tikrų tinklapio funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie tinklapio.

3. Šiame puslapyje naudojamas „Google“ analizės įrankis „Google Analytics“, kuris renka informaciją apie Jūsų IP adresą, apsilankymo laiką, trukmę, peržiūrėtus vidinius tinklapio puslapius, juose atliktus veiksmus. Slapuko sugeneruota informacija apie Jūsų veiksmus tinklapyje bus perduota ir saugoma „Google“ JAV esančiuose serveriuose. Ši informacija naudojama ataskaitai apie tinklapio naudojimo statistiką pateikti, asmeniškai neidentifikuojant atskirų lankytojų.

4. AB „Linas Agro“ pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Privatumo politikos nuostatas, ir tokie pasikeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo interneto puslapyje.

5. Šioms slapukų naudojimo nuostatoms taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

Slapuko pavadinimas Aprašymas/Naudojimo tikslas Galiojimo laikas

voted

apklausų modulio funkcionalumo palaikymui

Galioja 30 d.

roundcube_sessauth, roundcube_sessid

integracijai su roundcube el. pašto sistema

Galioja iki naršyklės uždarymo.

PHPSESSID

svetainės palaikymui

Galioja iki naršyklės uždarymo.

rapsai_popup_hide

svetainės palaikymui

Galioja iki naršyklės uždarymo.

full

svetainės palaikymui

Galioja 12 mėn.

Kitus slapukus generuoja 3-ių šalių paslaugų tiekėjai: Hotjar, Addthis, Facebook, Google.